• Juniorzy i chłopcy ze zwycięstwami!
    Czas na tygodniowy przegląd występów młodzieżowych zespołów Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej. Ligowa karuzela kręci się cor
    baner
  • Rywale grali o punkty, ŚKPR sparował
    Mecz piątej kolejki II ligi pomiędzy ŚKPR-em Świdnica i GOKiS-em Kąty Wrocławskie został przełożony na wtorek, 22 października. Szare Wil
    baner
  • Rozjechany Moto Jelcz
    Trzecie z rzędu zwycięstwo zapisali na swoje konto piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica. W meczu czwartej kolejki II l
    baner
  • Trenuj w ŚKPR-ze (HARMONOGRAM TRENINGÓW W SEZONIE 2019/20)
    W każdej chwili możesz dołączyć do wielkiej rodziny Szarych Wilków i w naszym klubie rozpocząć swoją prz
    baner

Wystartowała młodzież!

Pierwsze mecze w nowym sezonie maja za sobą juniorzy i juniorzy młodsi. Bilans in inauguracyjnych gier to zwycięstwo i rporażka. Z trzech punktów w starciu z Dziewiątką Legnica cieszyła się starsza drużyna.

JUNIORZY

Spotkanie z Dziewiątką Legnica było bardzo zacięte. W pierwszej połowie walka toczyła się gol za gol, tylko raz jednej z drużyn udało się odskoczyć na dystans dwóch bramek. Remis 19:19 zwiastował kapitalne emocje po przerwie. I tak też było. Wciąż trwała zażarta walka, ale powoli szala przechylała się na stronę podopiecznych Patryka Dębowczyka. W 48. minucie świdniczanie odskoczyli na 30:26, ale goście nie odpuścili i pięć minut później znów był remis (30:30). W końcówce więcej zimnej krwi zachowały Szare Wilki, a konkretnie Norbert Bal, którego rzut karny w ostatniej minucie gry przypieczętował wygraną 34:33.

Kolejny mecz ŚKPR-u w środę, 25 września we Wrocławiu z MKS-em MOS-em I Wrocław (godz. 16.00)

ŚKPR Świdnica – Dziewiątka Legnica 34:33 (19:19)

ŚKPR: Mirga – K. Stadnik 8, Kamiński 6, Pęczar 6, Bal 5, Mleko 4, Jankowski 3, Piesiak 1, Wołodkiewicz 1, Bober, Kalousek

WYNIKI

TABELA

JUNIORZY MŁODSI

Od bardzo wysokiej przegranej rozpoczęli sezon juniorzy młodsi ŚKPR-u Świdnica. W wyjazdowym starciu z jednym z faworytów ligi Siódemką Miedzią Legnica grający dolnym rocznikiem świdniczanie ulegli 9:45 (3:22).

Zapowiada się trudny sezon dla zespołu trenera Wiesława Iwanio. Przypomnijmy, że kilku graczy tej drużyny zdecydowało się na przenosiny do Lubina i kontynuowanie nauki w tamtejszej szkole Mistrzostwa Sportowego. Co ciekawe, zespół Zagłębia będzie kolejnym przeciwnikiem Szarych Wilków (5 października w Lubinie).

ŚKPR: Radziszewski, Klimczak– Kuprin 3, J. Stadnik 2, Gielgier 2, Przedpeł;ski 1, Supran, Stramek, Zaborowski