Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

facebook
  • ŚKPR jedzie do wicelidera! (Zapowiedź 11. kolejki II ligi i relacji live wideo)
    Przed Szarymi Wilkami bardzo ważny i trudny mecz. W sobotę, 5 grudnia podopieczni trenerów Krzysztofa Terebuna i Patryka Debowczyka zmierz
    baner
  • Rocznik 2008 drugi w Kątach!
    Mimo kłopotów związanych z pandemią karuzela rozgrywek młodzieżowych kręci się coraz szybciej. W miniony weekend o punkty grali nasi
    baner
  • Huragan po przerwie! (FOTO)
    Siódmą kolejną wygraną zapisali na swoje konto szczypiorniści ŚKPR-u Świdnica. Tym razem podopieczni Krzysztofa Terebuna i Patryka Dę
    baner
  • Chłopcy z ŚKPR II liderem!
    Cztery mecze o punkty rozegrały w ostatnich dniach młodzieżowe zespoły ŚKPR-u Świdnica. Najlepiej spisała się debiutująca w rozgrywkach
    baner
  • Młody ŚKPR trzeci w Brick Cup!
    Z trzecim miejscem wróciła z turnieju Brick Cup w Dzierżoniowie drużyna chłopców ŚKPR-u Świdnica.
    baner
  • Nasz klub najlepszy w Świdnicy i ósmy w Polsce!
    Z początkiem roku Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu w Warszawie tradycyjnie opublikował ranking Współzawodnictwa Spo
    baner
  • Trenuj w ŚKPR-ze (HARMONOGRAM TRENINGÓW W SEZONIE 2020/21)
    W każdej chwili możesz dołączyć do wielkiej rodziny Szarych Wilków i w naszym klubie rozpocząć swoją prz
    baner

Dwie porażki ze Śląskiem

Za nami kolejne mecze w III lidze i Dolnośląskiej Lidze Młodzików. Rywalami Szarych Wilków były ekipy Śląska Wrocław. Niestety, dwukrotnie lepsi okazali się rywale ze stolicy Dolnego Śląska.

III liga

Trzecioligowcy zagrali w poniedziałek, 16 listopada. W składzie pojawiło się trzech graczy, którzy nie wystąpili w sobotnim meczu II ligi (Rafał Wiszniowski, Michał Jaroszewicz i Aleksander Ingram). Te posiłki nie wystarczyły jednak, aby sięgnąć po wygraną. Mecz od początku źle się ułożył dla świdniczan, którzy szybko przegrywali 0:5. Do przerwy Śląsk kontrolował grę i prowadził 16:8. Po zmianie stron ŚKPR ruszył do odrabiania strat i zbliżył się na dystans pięciu trafień (13:18). Nic więcej uszczknąć się już jednak nie dało. Goście ponowie zaczęli dominować i wygrali ostatecznie 34:22.

W następnej kolejce, 22 listopada ŚKPR zagra we własnej hali z KS Środa Śląska.

ŚKPR II Świdnica – Śląsk II Wrocław 22:34 (8:16)

ŚKPR II: Wiszniowski, Radziszewski – Jaroszewicz 5, Ingram 4, Mleko 4, Bal 4, J. Stadnik 2, Kuprin 1, Stramek 1, Krawczyk, Szymanowski

TABELA

MŁODZICY

Nie powiodło się też drużynie młodzików tr enera Maksymiliana Palenia. Szare Wilczki uległy aktualnemu liderowi rozgrywek 15:28. Początek meczu był całkiem udany dla ŚKPR-u. Świdniczanie objęli nawet prowadzenie. Jeszcze w 12. minucie Śląsk miał raptem bramkę przewagi (7:6). W kolejnych minutach zaczęła się jednak zarysowywać coraz większa przewaga przeciwników.

Druga drużyna ŚKPR-u występująca w Dolnośląskiej Lidzie Młodzików tym razem miała wolne, bo jej spotkanie z Akademią Śląsk Forza Wrocław został przełożone na 3 grudnia.

Śląsk Wrocław – ŚKPR I Świdnica 28:15 (15:7)

ŚKPR II: Smalec, Szwaczek – Polus 7, Laska 3, Bieryt 2, Kotarba 1, Sz, Błaszczyk 1, Legan 1, Jarosz, Turzański, Popławski, Sz. Paluch, Słomiński, Bednarz, Walaszczyk