Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
facebook
  • Pierwszy sparing na plus, czas na turniej w Świdnicy!
    Szare Wilki przygotowują się do rundy rewanżowej w II lidze. Za świdnickim zespołem jest już jedna gra kontrolna, a przed nim towarzyski turn
    baner
  • ŚKPR wznowił treningi
    baner
  • Młode Wilczki powalczyły w Kątach
    Grupa naborowa wraz z zespołem z rocznika 2010 wzięła udział w swoim pierwszym turnieju!
    baner
  • Chłopcy z ŚKPR II wiceliderem!
    Ostatnim sportowym akcentem 2020 roku w wykonaniu zespołów ŚKPR-u Świdnica był występ młodszego zespołu chłopców na turnieju
    baner
  • Strzelanina w Brzegu!
    Wyjazdowym zwycięstwem 40:35 (21:18) z Orlikiem Brzeg zakończyli pierwszą rundę rozgrywek II ligi piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica. Na p&oac
    baner
  • Przegrane w III lidze i Dolnośląskiej Lidze Młodzików
    W minionym tygodniu nasze zespoły młodzieżowe rozegrały tylko dwa spotkania. Na parkiet wybiegli młodzicy z drużyny ŚKPR I i występujące w
    baner
  • Nasz klub najlepszy w Świdnicy i ósmy w Polsce!
    Z początkiem roku Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu w Warszawie tradycyjnie opublikował ranking Współzawodnictwa Spo
    baner
  • Trenuj w ŚKPR-ze (HARMONOGRAM TRENINGÓW W SEZONIE 2020/21)
    W każdej chwili możesz dołączyć do wielkiej rodziny Szarych Wilków i w naszym klubie rozpocząć swoją prz
    baner

Terminarz/wyniki - 2020/2021

TERMINARZ II LIGI, GRUPY I – SEZON 2020/21

 

I RUNDA

 

 

1. kolejka (19–20.09)

ŚKPR Świdnica – Wolsztyniak 28:29 (12:16)

Sparta Oborniki Wlkp. – Trójka Nowa Sól 17:18 (8:9)

SPR Oleśnica – Żagiew Dzierżoniów 32:22 (18:13)

Tęcza Kościan – Orlik Brzeg 36:27 (20:10)

Zew Świebodzin – Polonia Środa Wlkp.37:24 (17:13)

Spartakus Buk – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 20:31 (10:14)

OSiR Komprachcice pauzuje

 

2. kolejka (26–27.09)

Żagiew Dzierżoniów – ŚKPR Świdnica 28:43 (14:21)

Polonia Środa Wlkp. – Spartakus Buk 34:31 (18:15)

Orlik Brzeg – Zerw Świebodzin 26:38 (16:20)

Wolsztyniak – Tęcza Kościan 20:34 (11:17)

Trójka Nowa Sól – SPR Oleśnica 29:26 (15:10)

Sparta Oboirniki Wlkp. pauzuje

OSiR Komprachcice - EUCO UKS Dziewiątka Legnica 19:25 (10:11)

 

3. kolejka (3–4.10)

ŚKPR Świdnica – Trójka Nowa Sól 27:24 (14:15)

SPR Oleśnica pauzuje

Tęcza Kościan – Żagiew Dzierżoniów 42:24 (19:11)

Zew Świebodzin – Wolsztyniak 44:19 (19:10)

Spartakus Buk – Orlik Brzeg 25:29 (13:14)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Polonia Środa Wlkp. 36:21 (16:10)

Sparta Oborniki Wlkp. - OSiR Komprachcice 25:21 (14:8)

 

4. kolejka (10–11.10)

 ŚKPR Świdnica pauzuje

Orlik Brzeg – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 29:30 (13:15)

Wolsztyniak – Spartakus Buk 35:23 (17:13)

Zew Świebodzin - Żagiew Dzierżoniów 38:25 (17:15)

Trójka Nowa Sól – Tęcza Kościan 25:27 (10:13)

Sparta Oborniki Wlkp. – SPR Oleśnica 25:24 (14:9)

OSiR Komprachcice - Polonia Środa Wlkp. 25:33 (12:18)

 

5. kolejka (17–18.10)

ŚKPR Świdnica – Sparta Oborniki Wlkp. 32:22 (18:8)

Tęcza Kościan pauzuje

Zew Świebodzin – Trójka Nowa Sól 30:20 (11:7)

Spartakus Buk – Żagiew Dzierżoniów 31:27 (14:13)

ERUCO UKS Dziewiątka Legnica – Wolsztyniak 26:27 (12:15)

Polonia Środa Wlkp. – Orlik Brzeg 26:39 (13:19)

SPR Oleśnica - OSiR Komprachcice 23:29 (12:12)

 

6. kolejka (24–25.10)

ŚKPR Świdnica - SPR Oleśnica 31:24 (14:8)

Wolsztyniak – Polonia Środa Wlkp. 34:25 (15:13)

Żagiew Dzierżoniów – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 27:38 (12:22)

Trójka Nowa Sól – Spartakus Buk 26:24 (13:14)

Zew Świebodzin pauzuje

Sparta Oborniki Wlkp. – Tęcza Kościan 24:37 (12:18)

OSiR Komprachcice - Orlik Brzeg 25:26 (12:12)

 

7. kolejka (7–8.11)

ŚKPR Świdnica - OSiR Komprachcice 41:27 (22:17)

Tęcza Kościan – SPR Oleśnica 43:21 (19:10)

Zew Świebodzin – Sparta Oborniki Wlkp. 35:24 (15:11)

Spartakus Buk pauzuje

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Trójka Nowa Sól 22:22 (12:9), k. 2:4

Polonia Środa Wlkp. – Żagiew Dzierżoniów 43:32 (23:19)

Orlik Brzeg – Wolsztyniak 29:28

 

8. kolejka (14–15.11)

ŚKPR Świdnica – Tęcza Kościan 30:27 (12:12)

Żagiew Dzierżoniów – Orlik Brzeg 33:34 (17:12)

Trójka Nowa Sól – Polonia Środa Wlkp. 36:27 (18:16)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica pauzuje

Sparta Obornuiki Wlkp. – Spartakus Buk 38:30 (20:13)

SPR Oleśnica – Zew Świebodzin 21:31 (10:14)

OSiR Komprachcice – Wolsztyniak 22:25 (14:10)

 

9. kolejka (21–22.11)

Zew Świebodzin – ŚKPR Świdnica 34:27 (18:15)

Spartakus Buk – SPR Oleśnica 25:22 (9:10)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Sparta Oborniki Wlkp. 29:24 (13:11)

Polonia Środa Wlkp. pauzuje

Orloik Brzeg – Trójka Nowa Sól 24:27 (11:15)

Wolsztyniak – Żagiew Dzierżoniów 38:31 (19:15)

Tęcza Kościan - OSiR Komprachcice 34:25 (16:14)

 

10. kolejka (28–29.11)

ŚKPR Świdnica – Spartakus Buk 30:19 (11:14)

Trójka Nowa Sól – Wolsztyniak 27:27, k. 6:5 (16:9)

Orlik Brzeg pauzuje

Sparta Oborniki Wlkp. – Polonia Środa Wlkp. 34:26 (15:12)

SPR Oleśnica – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 16:29 (8:14)

Tęcza Kościan – Zew Świebodzin 26:19 (13:10)

OSiR Komprachcice - Żagiew Dzierżoniów 21:22 (11:10)

 

11. kolejka (5.6.12)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – ŚKPR Świdnica 30:32 (12:14)

Spartakus Buk – Tęcza Kościan 23:33 (13:17)

Polonia Środa Wlkp. – SPR Oleśnica 24:20 (13:9)

Orlik Brzeg – Sparta Oborniki Wlkp. 27:31 (11:14)

Wolsztyniak pauzuje

Żagiew Dzierżoniów – Trójka Nowa Sól 27:34 (11:13)

OSiR Komprachcice - Zew Świebodzin 22:38 (10:19)

 

12. kolejka (12–13.12)

ŚKPR Świdnica – Polonia Środa Wlkp.29:24 (14:9)

Żagiew Dzierżoniów pauzuje

Sparta Oborniki Wlkp. – Wolsztyniak 40:32 (21:19)

SPR Oleśnica – Orlik Brzeg 28:23 (11:16)

Tęcza Kościan – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 28:20 (11:7)

Zew Świebodzin – Spartakus Buk 28:23 (9:14)

OSiR Komprachcice - Trójka Nowa Sól 18:24 (8:13)

 

13. kolejka (19–20.12)

Orlik Brzeg – ŚKPR Świdnica 35:40 (18:21)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Zew Świebodzin 22:22 (9:12), k. 6:7

Polonia Środa Wlkp. – Tęcza Kościan 21:35 (10:18)

Wolsztyniak – SPR Oleśnica 34:19 (20:9)

Żagiew Dzierżoniów – Sparta Oborniki Wlkp. 34:38 (14:22)

Trójka Nowa Sól pauzuje

Spartakus Buk - OSiR Komprachcice 23:28 (9:16)

 

 

II RUNDA

 

14. kolejka (6–7.02)

Wolsztyniak – ŚKPR Świdnica

Trójka Nowa Sól – Sparta Oborniki Wlkp.

Żagiew Dzierżoniów – SPR Oleśnica

Orlik Brzeg – Tęcza Kościan

Polonia Środa Wlkp. – Zew Świebodzin

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Spartakus Buk

OSiR Komprachcice pauzuje

 

15. kolejka (13–14.02)

ŚKPR ŚwidnicaŻagiew Dzierżoniów

Spartakus Buk – Polonia Środa Wlkp.

Zerw Świebodzin – Orlik Brzeg

Tęcza Kościan – Wolsztyniak

SPR Oleśnica – Trójka Nowa Sól

Sparta Oboirniki Wlkp. pauzuje

EUCO UKS Dziewiątka Legnica - OSiR Komprachcice

 

16. kolejka (20–21.02)

Trójka Nowa Sól – ŚKPR Świdnica

SPR Oleśnica pauzuje

Żagiew Dzierżoniów – Tęcza Kościan

Wolsztyniak – Zew Świebodzin

Orlik Brzeg – Spartakus Buk

Polonia Środa Wlkp. – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Sparta Oborniki Wlkp. - OSiR Komprachcice

 

17. kolejka (27–28.02)

ŚKPR Świdnica pauzuje

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Orlik Brzeg

Spartakus Buk – Wolsztyniak

Zew Świebodzin – Żagiew Dzierżoniów

Tęcza Kościan – Trójka Nowa Sól

SPR Oleśnica – Sparta Oborniki Wlkp.

Polonia Środa Wlkp. - OSiR Komprachcice

 

18. kolejka (6–7.03)

Sparta Oborniki Wlkp. – ŚKPR Świdnica

Tęcza Kościan pauzuje

Trójka Nowa Sól – Zew Świebodzin

Żagiew Dzierżoniów – Spartakus Buk

Wolsztyniak – ERUCO UKS Dziewiątka Legnica

Orlik Brzeg – Polonia Środa Wlkp.

OSiR Komprachcice - SPR Oleśnica

 

19. kolejka (13–14.03)

 ŚKPR Świdnica – SPR Oleśnica

Polonia Środa Wlkp. – Wolsztyniak

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Żagiew Dzierżoniów

Spartakus Buk – Trójka Nowa Sól

Zew Świebodzin pauzuje

Sparta Oborniki Wlkp. – Tęcza Kościan

Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice

 

20. kolejka (20–21.03)

OSiR Komprachcice - ŚKPR Świdnica 

SPR Oleśnica – Tęcza Kościana

Sparta Oborniki Wlkp. – Zew Świebodzin

Spartakus Buk pauzuje

Trójka Nowa Sól – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Żagiew Dzierżoniów – Polonia Środa Wlkp.

Wolsztyniak – Orlik Brzeg

 

21. kolejka (27–28.03)

Tęcza Kościan – ŚKPR Świdnica

Orlik Brzeg – Żagiew Dzierżoniów

Polonia Środa Wlkp. – Trójka Nowa Sól

EUCO UKS Dziewiątka Legnica pauzuje

Spartakus Buk – Sparta Obornuiki Wlkp.

Zew Świebodzin – SPR Oleśnica

Wolsztyniak - OSiR Komprachcice

 

22. kolejka (10–11.04)

ŚKPR Świdnica – Zew Świebodzin

SPR Oleśnica – Spartakus Buk

Sparta Oborniki Wlkp. – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Polonia Środa Wlkp. pauzuje

Trójka Nowa Sól – Orlik Brzeg

Żagiew Dzierżoniów – Wolsztyniak

OSiR Komprachcice - Tęcza Kościan

 

23. kolejka (17–18.04)

Spartakus Buk – ŚKPR Świdnica

Wolsztyniak – Trójka Nowa Sól

Orlik Brzeg pauzuje

Polonia Środa Wlkp. – Sparta Oborniki Wlkp.

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – SPR Oleśnica

Zew Świebodzin – Tęcza Kościan

Żagiew Dzierżoniów - OSiR Komprachcice

 

24. kolejka (24–25.04)

ŚKPR Świdnica – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Tęcza Kościan – Spartakus Buk

SPR Oleśnica – Polonia Środa Wlkp.

Sparta Oborniki Wlkp. – Orlik Brzeg

Wolsztyniak pauzuje

Trójka Nowa Sól – Żagiew Dzierżoniów

OSiR Komprachcice - Zew Świebodzin

 

25. kolejka (8–9.05)

Polonia Środa Wlkp. – ŚKPR Świdnica

Żagiew Dzierżoniów pauzuje

Wolsztyniak – Sparta Oborniki Wlkp.

Orlik Brzeg – SPR Oleśnica

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Tęcza Kościan

Spartakus Buk – Zew Świebodzin

Trójka Nowa Sól - OSiR Komprachcice

 

26. kolejka (15–16.05)

ŚKPR Świdnica – Orlik Brzeg

Zew Świebodzin – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Tęcza Kościan – Polonia Środa Wlkp.

SPR Oleśnica – Wolsztyniak

Sparta Oborniki Wlkp. – Żagiew Dzierżoniów

Trójka Nowa Sól pauzuje

OSiR Komprachcice - Spartakus Buk

Artykul wprowadzony: 19-12-2020
0
  • NASTĘPNY MECZ
  • POPRZEDNI MECZ
następny mecz
poprzedni mecz
Tabela

P

Drużyna

Mecze

Punkty

1 Kościan 12
33
2 Świebodzin 12
32
3 ŚKPR ŚWIDNICA 12
30
4 Nowa Sól 12 25
5
Legnica 12
23
6
Wolsztyn 12
22
7 Oborniki Wlkp. 12 21
8
Brzeg 12
15
9
Środa Wlkp. (b) 12
12
10  Komprachcice (b) 12 6
11  Buk (b) 12
6
12
 Oleśnica 12
6
12  Dzierżoniów 12 3

Pełna tabela 

Terminarz/wyniki ligi

Terminarz/wyniki ŚKPR-u

Leszno
Typer
p imię i nazwisko b m śr
1 Paweł Starosta
71
12
5,9
2 Mateusz Redko 55
12
4,6
3
Dawid Pęczar 50
12
4,2
4 Kamil Stadnik 42
12
3,5
5 Olgierd Etel 38 12 3,2
6
Dawid Jankowski 35
11
3,2
7
Miłosz Wołodkiewicz
26
11
2,4
8  Adam Chmiel 18 8 2,2
9
Patryk Dębowczyk 15 10
1,5
10
 Michał Wojtala 15 6
2,5
11  Jakub Król 11 12 0,9
12  Michał Jaroszewicz 4
8
0,5
13  Aleksander Ingram 3 9 0,3
14
 Sebastian Borowski
2
1
2
15  Jakub Stadnik 0 1 0
16  Damian Olichwer (br)
1
11
0,1
17  Wojciech Jabłoński (br)
0
10
0
18  Rafał Wiszniowski (br) 0 7
0
19  Norbert Mirga (br)
0 1 0
Galeria
tabela
Filmy

 
Sponsorzy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowy

baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy

Świdnicki Klub Piłki Ręcznej "Świdnica"
Długa 33, 58-100 Świdnica
NIP: 884-226-20-64 KRS: 0000151203
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Konto - PKOBP SA 39102051380000920200680033 
e-mail: skpr@skprswidnica.pl 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

 Przydatne linki: