Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
facebook
  • RozChmielili Orlika! (FOTO)
    Świetnie rozpoczęli rundę rewanżową piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica. Mimo sporych kłopotów kadrowych S
    baner
  • Nasz klub najlepszy w Świdnicy i ósmy w Polsce!
    Z początkiem roku Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu w Warszawie tradycyjnie opublikował ranking Współzawodnictwa Spo
    baner
  • Juniorzy na szóstkę!
    Zespół trenera Patryka Dębowczyka zakończył rozgrywki w Dolnośląskiej Lidze Juniorów. Świdniczanie finiszowali na szóst
    baner
  • Dwa zwycięstwa chłopców z ŚKPR I
    Juniorzy młodsi, młodzicy i chłopcy ŚKPR-u Świdnica wybiegli na parkiety w drugi weekend stycznia, aby walczyć o
    baner
  • Trenuj w ŚKPR-ze (HARMONOGRAM TRENINGÓW W SEZONIE 2019/20)
    W każdej chwili możesz dołączyć do wielkiej rodziny Szarych Wilków i w naszym klubie rozpocząć swoją prz
    baner

Terminarz/wyniki - 2019/2020

TERMINARZ II LIGI, GRUPY I - SEZON 2019/20

 

I RUNDA

 

 

1. kolejka (14-15.09)

Orlik Brzeg – ŚKPR Świdnica 30:28 (14:15)

Żagiew Dzierżoniów – Wolsztyniak 31:23 (14:12)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – SPR Oleśnica 36:26 (19:12)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica pauzuje

Zew Świebodzin – GOKiS Kąty Wrocławskie 17:28 (6:13)

Tęcza Kościan – Moto Jelcz Oława 37:18 (18:9)

Trójka Nowa Sól – Sparta Oborniki Wlkp. 20:28 (10:11)

 

2. kolejka (21-22.09)

Wolsztyniak – ŚKPR Świdnica 18:29 (3:17)

Sparta Oborniki Wlkp. - Orlik Brzeg 29:22 (14:11)

Moto Jelcz Oława – Trójka Nowa Sól 27:26 (13:15)

GOKiS Kąty Wrocławskie – Tęcza Kościan 24:16 (13:6)

Zew Świebodzin pauzuje

SPR Oleśnica – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 21:25 (11:13)

Żagiew Dzierżoniów – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 25:27 (11:14)

 

3. kolejka (28-29.09)

ŚKPR Świdnica – Sparta Oborniki Wlkp.30:29 (16:15)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Wolsztyniak 36:22 (17:12)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Żagiew Dzierżoniów 18:27 (11:11)

Zew Świebodzin – SPR Oleśnica 26:20 (11:9)

Tęcza Kościan pauzuje

Trójka Nowa Sól – GOKiS Kąty Wrocławskie 24:30 (13:12)

Moto Jelcz Oława - Orlik Brzeg 26:33 (9:16)

 

4. kolejka (5-6.10)

Moto Jelcz Oława – ŚKPR Świdnica 30:36 (14:16)

Wolsztyniak – Sparta Oborniki Wlkp. 27:31 (12:15)

GOKiS Kąrt Wrocławskie – Orlik Brzeg 27:29 (14:12)

Trójka Nowa Sól pauzuje

SPR Oleśnica – Tęcza Kościan 24:27 (11:16)

Żagiew Dzierżoniów – Zew Świebodzin 34:22 (17:10)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 34:29 (16:14)

 

5. kolejka (12-13.10)

ŚKPR Świdnica – GOKiS Kąty Wrocławskie 26:23 (16:12) 

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Wolsztyniak 34:20 (12:7)

Zew Świebodzin – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 23:26 (11:12)

Tęcza Kościan – Żagiew Dzierżoniów 26:27 (13:18)

Trójka Nowa Sól – SPR Oleśnica 36:29 (19:15)

Orlik Brzeg pauzuje

Sparta Oborniki Wlkp. - Moto Jelcz Oława 35:31 (17:13)

 

6. kolejka (19-20.10)

 

 ŚKPR Świdnica pauzuje

Wolsztyniak – Moto Jelcz Oława 36:35 (17:12)

GOKiS Kąty Wrocławskie – Sparta Oborniki Wlkp.26:23 (13:13)

Orlik Brzeg - SPR Oleśnica 35:28 (16:14)

Żagiew Dzierżoniów – Trójka Nowa Sól 25:18 (11:8)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Tęcza Kościan 34:32 (20:17)

UECO UKS Dziewiątka Legnica – Zew Świebodzin 29:24 (15:13)

 

7. kolejka (26-27.10)

ŚKPR Świdnica – SPR Oleśnica 34:26 (14:12)

Zew Świebodzin – Wolsztyniak 29:27 (15:15)

Tęcza Kościan – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 28:23 (12:13)

Trójka Nowa Sól – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 23:30 (12:14)

Orlik Brzeg – Żagiew Dzierżoniów 30:34 (13:18)

Sparta Oborniki Śl. pauzuje

Moto Jelcz Oława – GOKiS Kąty Wrocławskie 20:36

 

8. kolejka (9-10.11)

Żagiew Dzierżoniów – ŚKPR Świdnica 38:26 (17:8)

Wolsztyniak – GOKiS Kąty Wrocławskie 18:34 (12:20)

Moto Jelcz Oława pauzuje

SPR Oleśnica – Sparta Oborniki Wlkp. 31:26 (17:13)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Orlik Brzeg 37:33 (18:12)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Trójka Nowa Sól 21:29 (11:12)

Zew Świebodzin – Tęcza Kościan 23:23 (10:9). k. 2:3

 

9. kolejka (16-17.11)

ŚKPR Świdnica – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 30:34 (13:15)

Wolsztyniak - Tęcza Kościan 33:37 (15:17)

Trójka Nowa Sól – Zew Świebodzin 29:27 (12:15)

Orlik Brzeg – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 27:24 (12:11)

Sparta Oborniki Wlkp. - Żagiew Dzierżoniów 34:30 (17:13)

Moto Jelcz Oława – SPR Oleśnica 29:27 (13:12)

GOKiS Kąty Wrocławskie pauzuje

 

10. kolejka (23-24.11)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – ŚKPR Świdnica 20:23 (8:13)

Wolsztyniak pauzuje

GOKiS Kąty Wrocławskie - SPR Oleśnica 31:16 (17:7)

Żagiew Dzierżoniów – Moto Jelcz Oława 31:31, k. 4:3 (15:15)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Sparta Oborniki Wlkp. 32:32, k. 4:2 (21:17)

Zew Świebodzin – Orlik Brzeg 35:22 (12:10)

Tęcza Kościan – Trójka Nowa Sól 31:25 (12:8)

 

11. kolejka (30.11-1.12)

ŚKPR Świdnica – Zew Świebodzin 27:26 (16:11)

Trójka Nowa Sól – Wolsztyniak 27:28 (12:14)

Orlik Brzeg – Tęcza Kościan 28:25 (16:10)

Sparta Oborniki Wlkp. - EUCO UKS Dziewiątka Legnica 22:28 (13:17)

Moto Jelcz Oława – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 26:39 (12:19)

GOKiS Kąty Wrocławskie – Żagiew Dzierżoniów 20:20, k. 5:6 (7:10)

SPR Oleśnica pauzuje

 

12. kolejka (7-8.12)

Tęcza Kościan – ŚKPR Świdnica 29:30 (15:11)

SPR Oleśnica - Wolsztyniak 24:19 (11:9)

Żagiew Dzierżoniów pauzuje

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – GOKiS Kąty Wrocławskie 29:23 (14:10)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Moto Jelcz Oława 18:22 (8:8)

Zew Świebodzin – Sparta Oborniki Wlkp. 26:28 (12:15)

Trójka Nowa Sól – Orlik Brzeg 24:24 (16:12), k. 1:3

 

13. kolejka (14-15.12)

ŚKPR Świdnica – Trójka Nowa Sól 29:24 (15:8)

Orlik Brzeg – Wolsztyniak 28:30 (11:17)

Sparta Oborniki Wlkp. – Tęcza Kościan 19:26 (5:13)

Moto Jelcz Oława – Zew Świebodzin 26:27 (12:15)

GOKiS Kąty Wrocławskie – EUCO UKS Dziewiątka Legnica 25:17 (13:5)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie pauzuje

SPR Oleśnica – Żagiew Dzierżoniów 27:30 (13:15)

 

 

II RUNDA

 

14. kolejka (25-26.01)

ŚKPR Świdnica – Orlik Brzeg (37:27 (15:10)

Wolsztyniak – Żagiew Dzierżoniów 34:30 (18:14)

SPR Oleśnica – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 27:36 (15:20)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica pauzuje

GOKiS Kąty Wrocławskie – Zew Świebodzin 35:29 (18:12)

Moto Jelcz Oława – Tęcza Kościan 26:40 (13:20)

Sparta Oborniki Wlkp – Trójka Nowa Sól 26:25 (12:13)

 

15. kolejka (1-2.02)

ŚKPR Świdnica – Wolsztyniak (sb. 18.00)

Orlik Brzeg – Sparta Oborniki Wlkp.

Trójka Nowa Sól – Moto Jelcz Oława Oława

Tęcza Kościan – GOKiS Kąty Wrocławskie

Zew Świebodzin pauzuje

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – SPR Oleśnica

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Żagiew Dzierżoniów

 

16. kolejka (8-9.02)

Sparta Oborniki Wlkp. – ŚKPR Świdnica

Wolsztyniak – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

Żagiew Dzierżoniów – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

SPR Oleśnica – Zew Świebodzin

Tęcza Kościan pauzuje

GOKiS Kąty Wrocławskie – Trójka Nowa Sól

Moto Jelcz Oława – Orlik Brzeg

 

17. kolejka 15-16.02)

ŚKPR Świdnica – Moto Jelcz Oława (sb. 18.00)

Sparta Oborniki Wlkp. – Wolsztyniak

Orlik Brzeg – GOKiS Kąty Wrocławskie

Trójka Nowa Sól pauzuje

Tęcza Kościan – SPR Oleśnica

Zew Świebodzin – Żagiew Dzierżoniów

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

 

18. kolejka (22-23.02)

GOKiS Kąty Wrocławskie – ŚKPR Świdnica

Wolsztyniak – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Zew Świebodzin

Żagiew Dzierżoniów – Tęcza Kościan

SPR Oleśnica – Trójka Nowa Sól

Orlik Brzeg pauzuje

Moto Jelcz Oława – Sparta Oborniki Wlkp.

 

19. kolejka (29.02-1.03)

ŚKPR Świdnica pauzuje

Moto Jelcz Oława – Wolsztyniak

Sparta Oborniki Wlkp. – GOKiS Kąty Wrocławskie

Orlik Brzeg – SPR Oleśnica

Trójka Nowa Sól – Żagiew Dzierżoniów

Tęcza Kościan – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

Zew Świebodzin – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

 

20. kolejka (7-8.03)

SPR Oleśnica – ŚKPR Świdnica

Wolsztyniak – Zew Świebodzin

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Tęcza Kościan

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Trójka Nowa Sól

Żagiew Dzierżoniów – Orlik Brzeg

Sparta Oborniki Wlkp. pauzuje

GOKiS Kąty Wrocławskie – Moto Jelcz Oława

 

21. kolejka (14-15.03)

ŚKPR Świdnica – Żagiew Dzierżoniów (sb. 18.00)

GOKiS Kąty Wrocławskie – Wolsztyniak

Moto Jelcz Oława pauzuje

Sparta Oborniki Wlkp. – SPR Oleśnica

Orlik Brzeg – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

Trójka Nowa Sól – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Tęcza Kościan – Zew Świebodzin

 

22. kolejka (21-22.03)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – ŚKPR Świdnica

Wolsztyniak – Tęcza Kościan

Zew Świebodzin – Trójka Nowa Sól

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Orlik Brzeg

Żagiew Dzierżoniów – Sparta Oborniki Wlkp. 31:26 (19:16)

SPR Oleśnica – Moto Jelcz Oława

GOKiS Kąty Wrocławskie pauzuje

 

23. kolejka (28-2903)

ŚKPR Świdnica – EUCO UKS Dziewiątka Legnica (sb. 18.00)

Wolsztyniak pauzuje

GOKiS Kąty Wrocławskie – SPR Oleśnica

Moto Jelcz Oława – Żagiew Dzierżoniów

Sparta Oborniki Wlkp. – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

Orlik Brzeg – Zew Świebodzin

Trójka Nowa Sól – Tęcza Kościan

 

24. kolejka (4-5.04)

Zew Świebodzin – ŚKPR Świdnica

Wolsztyniak – Trójka Nowa Sól

Tęcza Kościan – Orlik Brzeg

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Sparta Oborniki Wlkp.

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Moto Jelcz Oława

Żagiew Dzierżoniów – GOKiS Kąty Wrocławskie

SPR Oieśnica pauzuje

 

25. kolejka (18-19.04)

ŚKPR Świdnica – Tęcza Kościan (sb. 18.00)

SPR Oleśnica – Wolsztyniak

Żagiew Dzierżoniów pauzuje

GOKiS Kąty Wrocławskie - Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

Moto Jelcz Oława – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Sparta Oborniki Wlkp. – Zew Świebodzin

Orlik Brzeg – Trójka Nowa Sól 24:25 (13:11)

 

26. kolejka (25-26.04)

Trójka Nowa Sól – ŚKPR Świdnica

Wolsztyniak – Orlik Brzeg

Tęcza Kościan – Sparta Oborniki Wlkp.

Zew Świebodzin – Moto Jelcz Oława

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – GOKiS Kąty Wrocławskie

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie pauyuje

Żagiew Dzierżoniów – SPR Oleśnica

Artykul wprowadzony: 25-01-2020
0
  • NASTĘPNY MECZ
  • POPRZEDNI MECZ
następny mecz
poprzedni mecz
Tabela

P

Drużyna

Mecze

Punkty

1 Gorzyce Wielkie (b) 13
38
2 Dzierżoniów 14
31
3 ŚKPR ŚWIDNICA (s) 13 30
4
Kąty Wrocławskie 13
28
5 Kościan 13 23
6 Oborniki Wlkp. 13 22
7
Brzeg
14 20
8
Świebodzin 13
13
9 Nowa Sól 13 13
10
 Legnica 12
12
11  Wolsztyniak (b) 13 12
12
 Oława 13
10
13  Oleśnica (b) 13 6

Pełna tabela 

Terminarz/wyniki ligi

Terminarz/wyniki ŚKPR-u

Leszno
Typer
p imię i nazwisko b m śr
1 Adam Chmiel
107
12
8,2
2 Dawid Pęczar 46
13 3,5
3
Sebastian Borowski 33
12
2,7
4 Paweł Starosta 33 13 2,5
5
Olgierd Etel 30
13
2.3
6
Mateusz Redko 29 13
2,3
7
Patryk Dębowczyk 24
12
2
8 Miłosz Wołodkiewicz 22 11 2
9
Karol Kozak 19 9 2,1
10
Kamil Stadnik 11
10
1,1
11
Jakub Pierzak 10
8
1,2
12 Michał Jaroszewicz 10 12 0,8
13
Dawid Jankowski 9
12
0,7
14 Norbert Bal 1
5
0,2
15 Maciej Mleko 0 1 0
16 Damian Olichwer 0 13
0
17 Wojciech Jabłoński 0 12
0
18 Rafał Wiszniowski 0 10
0
Galeria
tabela
Filmy

 
Sponsorzy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowy

baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy

Świdnicki Klub Piłki Ręcznej "Świdnica"
Długa 33, 58-100 Świdnica
NIP: 884-226-20-64 KRS: 0000151203
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Konto - PKOBP SA 39102051380000920200680033 
e-mail: skpr@skprswidnica.pl 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

 Przydatne linki: