Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
facebook
  • Juniorzy idą jak burza!
    Udane były rozegrane w tygodniu kolejne mecze ligowe młodzieżowych drużyn ŚKPR-u Świdnica. W Dolnośląskiej Lidze Juniorów trwa zwyci
    baner
  • W Łodzi o „sześć” punktów (zapowiedź 5. kolejki I ligi)
    Przed piłkarzami ręcznymi ŚKPR-u Świdnica seria dwóch szalenie istotnych meczów z dru
    baner
  • ŚKPR zdominował kadrę Dolnego Śląska!
    Az czterech zawodników Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej znalazło się w podstawowej szesnastce, a kolejny jeden w rezerwowej trój
    baner
  • KALENDARZ KIBICA (17-21.10)
    Sześć spotkań, ale tylko dwa nich na własnym parkiecie. Tak wyglada rozkład jazdy zespołów ŚKPR-u Świdni
    baner
  • Rekord młodzików i pierwszy triumf chłopców!
    Aż 56 bramek młodzików trenera Wiesława Iwanio i historyczne, pierwsze zwycięstwo ligowe młodziutkiej drużyny chłopców trenera
    baner
  • Zderzenie ze ścianą (FOTO, WIDEO)
    Srogą lekcję otrzymali od wicelidera tabeli piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica. W meczu 4. kolejki I ligi świdnicza
    baner
  • Trzy mecze, trzy zwycięstwa!
    Znakomicie spisały się młodzieżowe drużyny ŚKPR-u Świdnica w rozegranych w środę, 10 października meczach ligowych. Młode Szare Wilki wy
    baner
  • Trenuj w ŚKPR-ze (HARMONOGRAM TRENINGÓW W SEZONIE 2018/19)
    W każdej chwili możesz dołączyć do wielkiej rodziny Szarych Wilków i w naszym klubie rozpocząć swoją prz
    baner

ŚKPR doceniony przez władze Świdnicy!

Prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska przyznała nagrody za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2015 rok. W gronie wyróżnionych znalazła się solidna reprezentacja Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej!

Laureatami została aktualna drużyna juniorów młodszych, ubiegłoroczny półfinalista Mistrzostw Polski młodzików, trener Krzysztof Terebun oraz działaczka klubu Aleksandra Zelek. Uroczyste wręczenie wyróżnień odbędzie się podczas kwietniowej sesji Rady Miejskiej w Świdnicy.

 

Uhonorowane osoby i kluby sportowe:

1) Nagrody indywidualne dla zawodników:

a) w wysokości po 1.000 zł:

  • Jerzy Brzostowski – Taekwon - do – Uczniowski Klub Sportowy Taekwon - do „Gryf”,

  • Piotr Jamro – Kickboxing - Stowarzyszenie Fighter Kaczmarek Grodowski,

 

b) w wysokości po 500 zł:

  • Aleksandra Druciak - Siatkówka - Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,

  • Ewa Woźniak - Siatkówka - Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,

  • Julita Rafałko – Siatkówka - Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,

  • Małgorzata Toroń – Lekkoatletyka - Międzyszkolny Uczniowski Lekkoatletyczny Klub Sportowy Olimpia,

  • Natalia Gezella - Siatkówka - Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,

  • Oskar Cebula – Pływanie – Klub Sportowy Neptun „ Świdnica”,

 

c) w wysokości po 300 zł:

  • Alicja Kubina - Taekwon-do - Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-do Gryf

  • Arkadiusz Osienko - Taekwon-do - Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-do Gryf

  • Tomasz Paździora - Taekwon-do - Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-do Gryf

 

2) Nagroda zespołowa - upominek rzeczowy:

a) w wysokości 2.400 zł (po 150 zł na osobę) dla drużyny Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej w składzie:

  • Adam Chmiel

  • Adrian Trzpil

  • Aleksander Ingram

  • Jakub Matlęga

  • Jakub Zaremba

  • Karol Wieczorek

  • Maksymilian Paleń

  • Mikołaj Schwartz

  • Olgierd Etel

  • Patryk Korbut

  • Paweł Starosta

  • Rafał Kopyciak

  • Rafał Kulon

  • Rafał Wiszniowski

  • Szymon Sokołowski

  • Wojciech Kryśpiak

 

b) w wysokości 1.800 zł (po 150 zł na osobę) dla drużyny Miejskiego Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica w składzie:

  • Bartosz Doliński

  • Fabian Tragarz

  • Hubert Konstanty

  • Igor Racja

  • Janusz Koczut

  • Kacper Stachurski

  • Kornel Czochara

  • Ksawery Istelski

  • Mateusz Trzciński

  • Oskar Leśniak

  • Rafał Dzidek

  • Trener Mariusz Krupczak

 

c) w wysokości 900 zł (po 150 zł na osobę) dla zawodniczek Miejskiego Klub Siatkówki „Świdnica” w składzie:

  • Julia Graczyk

  • Kinga Szarwarska

  • Kornelia Grzelka

  • Marta Mielnik

  • Paulina Jewiarz

  • Wiktoria Dynowska

 

3) nagroda zespołowa dla zawodników:

w wysokości 1.200 zł (po 300 zł na osobę) dla akrobatów Miejskiego Klub Sportowego Polonia w składzie:

  • Dorian Pas

  • Jan Socha

  • Szymon Bentowski

  • Szymon Pas

 

4) nagroda dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości po 600 zł:

  • Krzysztof Terebun - Piłka ręczna - Świdnicki Klub Piłki Ręcznej Świdnica,

  • Marek Olczyk – Siatkówka - Miejski Klub Siatkówki „Świdnica”,

  • Mariusz Kuc – Boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,

  • Micios Theodosiadis - Międzyszkolny Uczniowski Lekkoatletyczny Klub Sportowy Olimpia,

  • Mirosław Treczyński- Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica,

  • Piotr Godula – Siatkówka – Gimnazjum nr 3 w Świdnicy,

  • Waldemar Zdebski – Taekwon-do - Uczniowski Klub Sportowy Taekwon-do Gryf,

 

 

5) nagroda za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 1000 zł:

  • Aleksandra Zelek- Piłka ręczna - Świdnicki Klub Piłki Ręcznej Świdnica,

  • Małgorzata Hoszowska-Ziemak - Sport motorowy, Łyżwiarstwo figurowe – Automobil Klub Sudecki,

  • Michał Wawro - Akrobatyka - Miejski Klub Sportowy Polonia,

 

 

 

 

 

Wasze komentarze


  • NASTĘPNY MECZ
  • POPRZEDNI MECZ
następny mecz
poprzedni mecz
Tabela

P

Drużyna

Mecze

Punkty

1
Piekary Śląskie 4
12
2 Wieluń 4
9
3 Ostrów Wlkp. 4
9
4 Grodków (b) 4 8
5 Poznań 4 7
6
Leszno 4
6
7 Legnica 4 6
8
Zawadzkie 4
6
9
Zielona Góra 4
4
10
 ŚKPR ŚWIDNICA 4
3
11
 Łódź 4
2
12
 Wrocław (b) 4
0

Pełna tabela 

Terminarz/wyniki ligi

Terminarz/wyniki ŚKPR-u

Leszno
Typer
p imię i nazwisko b m śr
1
Michał Daszczenko
17
4
4,2
2 Mateusz Wychowaniec 17 4
4,2
3
Władysław Makowiejew 17
4
4,2
4 Konrad Cegłowski 14 4 3,5
5
Sebastian Borowski
9
4
2,1
6 Adam Chmiel 5
2
2,5
7 Karol Kozak 3 4 0,7
8
Kamil Stadnik
2
3
0,6
9
Dawid Pęczar
2
4
0,5
10
Jakub Zaremba
2
4
0,5
11 Mateusz Redko 1 3 0,3
12
Bartosz Żubrowski
1
4
0,2
13 Olgierd Etel 0 3
0
14 Jakub Pierzak
0
1
0
15 Wojciech Gregorczyk
0 1 0
16 Wojciech Jabłoński 0 4
0
17 Damian Olichwer 0 4
0
Galeria
tabela
Filmy

 
Sponsorzy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowy

baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy

Świdnicki Klub Piłki Ręcznej "Świdnica"
Długa 33, 58-100 Świdnica
NIP: 884-226-20-64 KRS: 0000151203
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Konto - PKOBP SA 39102051380000920200680033 
e-mail: skpr@skprswidnica.pl 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

 Przydatne linki: