Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
facebook
  • Szalone emocje w starciu z odwiecznym rywalem. Szare Wilki lepsze po karnych! (FOTO)
    Dopiero dziewiąta (!) seria rzutów karnych wyłoniła zwycięzcę pojedynku ŚKPR-u Świdnica i Realu Astromalu Leszno. Po remisie w regula
    baner
  • KALENDARZ KIBICA (23-24.10)
    Seniorzy i dwie drużyny chłopców wybiegną na parkiety walczyc o ligowe punkty w najbliższy weekend.   SOBOT
    baner
  • Młodzicy z dwoma zwycięstwami
    Trwa znakomita seria młodych Szarych Wilków występujących w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Młodzikó
    0
    baner
  • Dziękujemy za pomoc i zaufanie!
    Jak co roku prosiliśmy Państwa o przekazanie nam 1 procenta podatku na rzecz naszego stowarzyszenia. Mamy wyniki rozliczenia za rok podatkowy 202
    0
    baner
  • Orlik Cup 2021 dla Szarych Wilczków (FOTO)
    Z kompletem czterech zwycięstw, a w efekcie z wygraną w całym turnieju oraz trzema wyróżnieniami indywidualnymi wrócili z towarzy
    baner
  • Trenuj w ŚKPR-ze (HARMONOGRAM TRENINGÓW W SEZONIE 2021/22)
    W każdej chwili możesz dołączyć do wielkiej rodziny Szarych Wilków i w naszym klubie rozpocząć swoją prz
    baner

Terminarz/wyniki - 2021/2022

TERMINARZ I LIGI, GRUPY B – SEZON 2021/22

 

I RUNDA

 

1. kolejka (18-19.09)

Grunwald Poznań – Tęcza Kościan 20:20, k. 4:1 (12:11)

Zew Świebodzin – UKS EUCO Dziewiątka Legnica 38:25 (18:12)

GOKiS Kąty Wrocławskie – Trójka Nowa Sól 33:18 (16:10)

Bór Joynet Oborniki Śl. – Real Astromal Leszno 24:19 (14:12)

Olimp Grodków – ŚKPR Świdnica 33:30 (15:12)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – AZS UZ Zielona Góra 29:27 (10:12)

 

2. kolejka (25-26.09)

Grunwald Poznań - Zew Świebodzin 22:21 (10:15)

ŚKPR Świdnica – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 32:30 (17:17)

Real Astromal Leszno – Olimp Grodków 31:30 (17:14)

Trójka Nowa Sól – Bór Joynet Oborniki Śl. 25:27 (12:16)

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – GOKiS Kąty Wrocławskie 22:34 (11:13)

Tęcza Kościan – AZS UZ Zielona Góra 26:20 (11:7)

 

3. kolejka (2-3.10)

Zew Świebodzin – Tęcza Kościan 24:25 (12:13)

GOKiS Katy Wrocławskie – Grunwald Poznań 27:22 (14:6)

Bór Joynet Oborniki Śl. – UKS EUCO Dziewiątka Legnica 24:23 (17:13)

Olimp Grodków – Trójka Nowa Sól 33:29 (16:13)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Real Astromal Leszno 26:15 (12:9)

AZS UZ Zielona Góra – ŚKPR Świdnica 33:32 (16:15)

 

4. kolejka (16-17.10)

Tęcza Kościan – ŚKPR Świdnica 29:32 (14:16)

Real Astromal Leszno – AZS UZ Zielona Góra 28:23 (14:11)

Trójka Nowa Sól – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie 31:30 (12:16)

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – Olimp Grodków 30:31 (17:15)

Grunwald Poznań – Bór Joynet Oborniki Śl. 23:26 (12:13)

Zew Świebodzin – GOKiS Kąty Wrocławskie 27:28 (13:19)

 

5. kolejka (23-24.10)

GOKiS Kąty Wrocławskie – Tęcza Kościan 29:21 (16:13)

Bór Joynet Oborniki Śl. – Zew Świebodzin 31:29 (18:17)

Olimp Grodków – Grunwald Poznań

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – UKS EUCO Dziewiątka Legnica 29:28 (16:15)

AZS UZ Zielona Góra – Trójka Nowa Sól 30:25 (16:10)

ŚKPR Świdnica – Real Astroma Leszno 30:30 (17:13), k. 7:6

 

6. kolejka (30-31.10)

Tęcza Kościan – Real Astromal Leszno

Trójka Nowa Sól – ŚKPR Świdnica

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – AZS UZ Zielona Góra

Grunwald Poznań – Szczypioniak Gorzyce Wielkie

Zew Świebodzin – Olimp Grodków

GOKiS Kąty Wrocławskie – Bór Joynet Oborniki Śl.

 

7. kolejka (13-14.11)

Bór Joynet Oborniki Śl. – Tęcza Kościan

Olimp Grodków – GOKiS Kąty Wrocławskie

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Zew Świebodzin

AZS UZ Zielona Góra – Grunwald Poznań

ŚKPR Świdnica – UKS EUCO Dziewiątka Legnica

Real Astromal Leszno – Trójka Nowa Sól

 

8. kolejka (20-21.11)

Tęcza Kościan – Trójka Nowa Sól

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – Real Astromal Leszno

Grunwald Poznań – ŚKPR Świdnica

Zew Świebodzin – AZS UZ Zielona Góra

GOKiS Kątry Wrocławskie – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

Bór Joyner Oborniki Śl. – Olimp Grodków

 

9. kolejka (27-28.11)

Olimp Grodków – Tęcza Kościan

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Bór Joynet Onorniki Śl.

AZS UZ Zielona Góra – GOKiS Kąty Wrocławskie

ŚKPR Świdnica – Zew Świebodzin

Real Astromal Leszno – Grunwald Poznań

Trójka Nowa Sól – UKS EUCO Dziewiątka Legnica

 

10. kolejka (4-5.12)

Tęcza Kościan – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Grunwald Poznań – Trójka Nowa Sól

Zew Świebodzin – Real Astromal Leszno

GOKiS Kąty Wrocławskie – ŚKPR Świdnica

Bór Joynet Oborniki Śl. – AZS UZ Zielona Góra

Olimp Grodków – Szczypioniak Gorzyce Wielkie

 

11. kolejka (11-12,12)

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Tęcza Kościan

AZS UZ Zielona Góra – Olimp Grodków

Real Astromal Leszno – GOKiS Kąty Wrocławskie

ŚKPR Świdnica – Bór Joynet Oborniki Śl.

Trójka Nowa Sól – Zew Świebodzin

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – Grunwald Poznań

 

II RUNDA

 

12. kolejka (29-30.01)

Tęcza Kościan – Grunwald Poznań

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – Zew Świebodzin

Trójka Nowa Sól – GOKiS Kąty Wrocławskie

Real Astromal Leszno – Bór Joynet Oborniki Śl.

ŚKPR Świdnica – Olimp Grodków

AZS UZ Zielona Góra – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

 

13. kolejka (12-13.02)

AZS UZ Zielona Góra – Tęcza Kościan

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – ŚKPR Świdnica

Olimp Grodków – Real Astromal Leszno

Bór Joynet Oborniki Śl. – Trójka Nowa Sól

GOKiS Kąty Wrocławskie – UKS EUCO Dziewiątka Legnica

AZS UZ Zielona Góra – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

 

14. kolejka (26-27.02)

Tęcza Kościan – Zew Świebodzin

Grunwald Poznań – GOKiS Katy Wrocławskie

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – Bór Joynet Oborniki Śl.

Trójka Nowa Sól – Olimp Grodków

Real Astromal Leszno – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

ŚKPR Świdnica – AZS UZ Zielona Góra

 

15. kolejka (5-6.03)

ŚKPR Świdnica – Tęcza Kościan

AZS UZ Zielona Góra – Real Astromal Leszno

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – Trójka Nowa Sól

Olimp Grodków – UKS EUCO Dziewiątka Legnica

Bór Joynet Oborniki Śl. – Grunwald Poznań

GOKiS Kąty Wrocławskie – Zew Świebodzin

 

16. kolejka (12-13.03)
Tęcza Kościan – GOKiS Kąty Wrocławskie

Zew Świebodzin – Bór Joynet Oborniki Śl.

Grunwald Poznań – Olimp Grodków

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

Trójka Nowa Sól – AZS UZ Zielona Góra

Real Astroma Leszno – ŚKPR Świdnica

 

17. kolejka (26-27.03)

Real Astromal Leszno – Tęcza Kościan

ŚKPR Świdnica – Trójka Nowa Sól

AZS UZ Zielona Góra – UKS EUCO Dziewiątka Legnica

Szczypioniak Gorzyce Wielkie – Grunwald Poznań

Olimp Grodków – Zew Świebodzin

Bór Joynet Oborniki Śl. – GOKiS Kąty Wrocławskie

 

18. kolejka: (2-3.04):

Tęcza Kościan – Bór Joynet Oborniki Śl.

GOKiS Kąty Wrocławskie – Olimp Grodków

Zew Świebodzin – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

Grunwald Poznań – AZS UZ Zielona Góra

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – ŚKPR Świdnica

Trójka Nowa Sól – Real Astromal Leszno

 

19. kolejka (23-24.04)

Trójka Nowa Sól – Tęcza Kościan

Real Astromal Leszno – UKS EUCO Dziewiątka Legnica

ŚKPR Świdnica – Grunwald Poznań

AZS UZ Zielona Góra – Zew Świebodzin

Szczypiorniak Gorzyce Wielkie – GOKiS Kątry Wrocławskie

Olimp Grodków – Bór Joyner Oborniki Śl.

 

20. kolejka (30.04-1.05)

Tęcza Kościan – Olimp Grodków

Bór Joynet Onorniki Śl. – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

GOKiS Kąty Wrocławskie – AZS UZ Zielona Góra

Zew Świebodzin – ŚKPR Świdnica

Grunwald Poznań – Real Astromal Leszno

UKS EUCO Dziewiątka Legnica – Trójka Nowa Sól

 

21. kolejka (7.05)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Tęcza Kościan

Trójka Nowa Sól – Grunwald Poznań

Real Astromal Leszno – Zew Świebodzin

ŚKPR Świdnica – GOKiS Kąty Wrocławskie

AZS UZ Zielona Góra – Bór Joynet Oborniki Śl.

Szczypioniak Gorzyce Wielkie – Olimp Grodków

 

22. kolejka (14.05)

Tęcza Kościan – Szczypiorniak Gorzyce Wielkie

Olimp Grodków – AZS UZ Zielona Góra

GOKiS Kąty Wrocławskie – Real Astromal Leszno

Bór Joynet Oborniki Śl. – ŚKPR Świdnica

Zew Świebodzin – Trójka Nowa Sól

Grunwald Poznań – UKS EUCO Dziewiątka Legnica

 

Turniej Mistrzów (27-29.05)

Artykul wprowadzony: 23-10-2021
0
  • NASTĘPNY MECZ
  • POPRZEDNI MECZ
następny mecz
poprzedni mecz
Tabela

P

Drużyna

Mecze

Punkty

1 Kąty Wrocławskie 5
15
2
Oborniki Śl. 5
15
3 Grodków 4 9
4 Gorzyce Welkie 5 9
5 ŚKPR ŚWIDNICA (b)
5 8
6
Kościan (b) 5
7
7 Leszno 5
7
8 Zielona Góra 5 6
9
Poznań 4
5
10
 Świebodzin (b) 5
3
11
 Nowa Sól (b)
5
3
12  Legnica (b) 5
0

Pełna tabela 

Terminarz/wyniki ligi

Terminarz/wyniki ŚKPR-u

Leszno
Typer
p imię i nazwisko b m śr
1
Michał Wojtala
49
5
9,8
2 Mateusz Redko
22
4
5,5
3 Adam Chmiel 20
5
4
4
Dawid Pęczar 16 5
3,1
5 Miłosz Wołodkiewicz 13 5 2,6
6 Patryk Dębowczyk 12 4 3
7
Olgierd Etel 11
5
2,1
8
Michał Rzepecki
5
5
1
9 Bartosz Galik 3 1 3
10
Kamil Stadnik
2
4
0,5
11 Michał Jaroszewicz 2 5 0,4
12
Wiktor Wiciak 1
5
0.2
13
Dominik Danis
0
2
0
14
Volodomyr Shupyk (br)
0
5
0
15
Norbert Mirga (br)
0
5
0
16 Rafał Wiszniowski (br) 0 2
0
  Aleksander Ingram 0 0 0
  Norbert Bal 0 0 0
  Dawid Jankowski 0 0 0
  Szymon Miśkiewicz 0 0 0
  Wiktor Szymanowski 0 0 0
  Damian Olichwer (br) 0 0 0
Galeria
tabela
Filmy

 
Sponsorzy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowy

baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy

Świdnicki Klub Piłki Ręcznej "Świdnica"
Długa 33, 58-100 Świdnica
NIP: 884-226-20-64 KRS: 0000151203
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Konto - PKOBP SA 39102051380000920200680033 
e-mail: skpr@skprswidnica.pl 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

 Przydatne linki: