Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
facebook
  • Zielona Góra lepsza o włos (FOTO)
     Znakomite widowisko stworzyły zespoły ŚKPR-u Świdnica i akademików z Zielonej Góry w pierwszym meczu nowego sezonu I ligi w
    baner
  • Udany ligowy start młodzików
    Od wysokiego zwycięstwa rozpoczęli nowy sezon młodzicy ŚKPR I Świdnica. W środę, 21 września w pierwszym swoim
    baner
  • Oldboje najlepsi w Kościanie! (FOTO)
    Nowy sezon zainaugurowali najstarsi świdniccy piłkarze ręczni. Zainaugurowali z prawdziwym przytupem. Ekipa występująca pod szyldem Masters Ś
    baner
  • Młode Szare Wilczki zdobyły Oborniki Śląskie
    Jedna z naszych najmłodszych drużyn świetnie zaprezentowała się na turnieju towarzyskim dla rocznika 2010 i młods
    baner
  • Świdnica Cup później
    Planowany na koniec sierpnia 11. Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Świdnica Cup odbędzie się w późniejszym, jesiennym terminie.
    baner
  • Program KLUB 2022 dla nas!
    Miło nam poinformować, że jako jeden z dziewięciu klubów ze Świdnicy dofinansowanie w kwocie 10000 złotych z Rządowego Programu Klub
    baner
  • Memoriał Kuby Marcinkowskiego przełożony!
    Informujemy, że tegoroczna edycja 6. Memoriał K
    baner
  • Pijemy świdnicką kranówkę! Dziękujemy za wsparcie!
    Miło nam poinformować, że kolejny rok jest z nami i to z jeszcze z mocniejszym wsparciem Świdnickie Przedsiębiorst
    baner
  • Trenuj w ŚKPR Świdnica / ТРЕНУЙСЯ У ГАНДБОЛЬНОМУ КЛУБІ «СВІДНИЦЯ» (HARMONOGRAM TRENINGÓW W SEZONIE 2022/23)
    W każdej chwili możesz dołączyć do wielkiej rodziny Szarych Wilków i w naszym klubie rozpocząć swoją prz
    baner

Terminarz/wyniki - 2022/2023

TERMINARZ I LIGI, GRUPY B – SEZON 2022/23


I RUNDA

 

1. kolejka (17-18.09)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica - Wolsztyniak Wolsztyn 24:24 (8:11), k. 5:6

GOKiS Katy Wrocławskie – Tęcza-Folplast Kościan 25:23 (12:13)

Grunwald Poznań – Siódemka Miedź Huras Legnica 28:31 (15:18)

Bór Joynext Oborniki Śląskie – ŚKPR Świdnica 34:29 (16:15)

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Real Astromal Leszno 31:23 (15:12)

Olimp Grodków – Trójka Nowa Sól 32:20 (15:13)

ZEW Świebodzin – SPR Gorzyce Wielkie 48:21 (23:11)

 

2. kolejka (24-25.09)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – SPR Gorzyce Wielkie 42:20 (17:8)

Trójka Nowa Sól – ZEW Świebodzin 31:30 (16:14)

Real Astromal Leszno – Olimp Grodków 29:30 (13:19)

ŚKPR Świdnica – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra 29:30 (16:15)

Siódemka Miedź Huras Legnica – Bór Joynext Oborniki Śląskie 32:26 (19:13)

Tęcza Folplast Kościan – Grunwald Poznań 20:34 (11:17)

Wolsztyniak Wolsztyn – GOKiS Kąty Wrocławskie 20:26 (12:16)

 

3. kolejka (1-2.10)

GOKiS Kąty Wrocławskie – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Grunwald Poznań – Wolsztyniak Wolsztyn

Bór Joynext Oborniki Śląskie – Tęcza Folplast Kościan

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Siódemka Miedź Huras Legnica

Olimp Grodków – ŚKPR Świdnica

ZEW Świebodzin – Real Astromal Leszno

SPR Gorzyce Wielkie – Trójka Nowa Sól

 

4. kolejka (8.10)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Trójka Nowa Sól

Real Astromal Leszno – SPR Gorzyce Wielkie

ŚKPR Świdnica – ZEW Świebodzin

Siódemka Miedź Huras Legnica – Olimp Grodków

Tęcza Folplast Kościan – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

Wolsztyniak Wolsztyn – Bór Joynext Oborniki Śląskie

GOKiS Kąty Wrocławskie – Grunwald Poznań

 

5. kolejka (22-23.10)

Grunwald Poznań – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Bór Joynext Oborniki Śląskie – GOKiS Kąty Wrocławskie

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Wolsztyniak Wolsztyn

Olimp Grodków – Tęcza Folplast Kościan

ZEW Świebodzin – Siódemka Miedź Huras Legnica

SPR Gorzyce Wielkie – ŚKPR Świdnica

Trójka Nowa Sól – Real Astromal Leszno

 

6. kolejka 29-30.10)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Real Astromal Leszno

ŚKPR Świdnica – Trójka Nowa Sól

Siódemka Miedź Huras Legnica – SPR Gorzyce Wielkie

Tęcza Folplast Kościan – ZEW Świebodzin

Wolsztyniak Wolsztyn – Olimp Grodków

GOKiS Kąty Wrocławskie – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

Grunwald Poznań – Bór Joynext Oborniki Śląskie

 

7. kolejka (5.11)

Bór Joynext Oborniki Śląskie – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Grunwald Poznań

Olimp Grodków – GOKiS Kąty Wrocławskie

ZEW Świebodzin – Wolsztyniak Wolsztyn

SPR Gorzyce Wielkie – Tęcza Folplast Kościan

Trójka Nowa Sól – Siódemka Miedź Huras Legnica

Real Astromal Leszno – ŚKPR Świdnica

 

8. kolejka (19-20.11)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – ŚKPR Świdnica

Siódemka Miedź Huras Legnica – Real Astromal Leszno

Tęcza Folplast Kościan – Trójka Nowa Sól

Wolsztyniak Wolsztyn – KPR Gorzyce Wielkie

GOKiS Kąty Wrocławskie – ZEW Świebodzin

Grunwald Poznań – Olimp Grodków

Bór Joynext Oborniki Śląskie – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

 

9. kolejka (26-27.11)

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Olimp Grodków – Bór Joynext Oborniki Śląskie

ZEW Świebodzin – Grunwald Poznań

SPR Gorzyce Wielkie – GOKiS Kąty Wrocławskie

Trójka Nowa Sól – Wolsztyniak Wolsztyn

Real Astromal Leszno – Tęcza Folplast Kościan

ŚKPR Świdnica – Siódemka Miedź Huras Legnica

 

10. kolejka (3-4.12)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Siódemka Miedź Huras Legnica

Tęcza Folplast Kościan – ŚKPR Świdnica

Wolsztyniak Wolsztyn – Real Astromal Leszno

GOKiS Kąty Wrocławskie – Trójka Nowa Sól

Grunwald Poznań – SPR Gorzyce Wielkie

Bór Joynext Oborniki Śląskie – ZEW Świebodzin

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Olimp Grodków

 

11. kolejka (10.12)

Olimp Grodków – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

ZEW Świebodzin – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

SPR Gorzyce Wielkie – Bór Joynext Oborniki Śląskie

Trójka Nowa Sól – Grunwald Poznań

Real Astromal Leszno – GOKiS Kąty Wrocławskie

ŚKPR Świdnica – Wolsztyniak Wolsztyn

Siódemka Miedź Huras Legnica – Tęcza Folplast Kościan

 

12. kolejka (17-18.12)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Tęcza Folplast Kościan

Wolsztyniak Wolsztyn – Siódemka Miedź Huras Legnica

GOKiS Kąty Wrocławskie – ŚKPR Świdnica

Grunwald Poznań – Real Astromal Leszno

Bór Joynext Oborniki Śląskie – Trójka Nowa Sól

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – SPR Gorzyce Wielkie

Olimp Grodków – ZEW Świebodzin

 

 

13. kolejka (28-29.01)

ZEW Świebodzin – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

SPR Gorzyce Wielkie – Olimp Grodków

Trójka Nowa Sól – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

Real Astromal Leszno – Bór Joynext Oborniki Śląskie

ŚKPR Świdnica – Grunwald Poznań

Siódemka Miedź Huras Legnica – GOKiS Kąty Wrocławskie

Tęcza Folplast Kościan – Wolsztyniak Wolsztyn

 

II RUNDA

 

14. kolejka (4-5.02)

Wolsztyniak Wolsztyn - EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Tęcza-Folplast Kościan – GOKiS Katy Wrocławskie

Siódemka Miedź Huras Legnica – Grunwald Poznań

ŚKPR Świdnica – Bór Joynext Oborniki Śląskie

Real Astromal Leszno – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

Trójka Nowa Sól – Olimp Grodków

SPR Gorzyce Wielkie – ZEW Świebodzin

 

15. kolejka (11-12.02)

SPR Gorzyce Wielkie – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

ZEW Świebodzin – Trójka Nowa Sól

Olimp Grodków – Real Astromal Leszno –

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – ŚKPR Świdnica

Bór Joynext Oborniki Śląskie – Siódemka Miedź Huras Legnica

Grunwald Poznań – Tęcza Folplast Kościan

GOKiS Kąty Wrocławskie – Wolsztyniak Wolsztyn

 

16. kolejka (18-19.02)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – GOKiS Kąty Wrocławskie

Wolsztyniak Wolsztyn – Grunwald Poznań

Tęcza Folplast Kościan – Bór Joynext Oborniki Śląskie

Siódemka Miedź Huras Legnica – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

ŚKPR Świdnica – Olimp Grodków

Real Astromal Leszno – ZEW Świebodzin

Trójka Nowa Sól – SPR Gorzyce Wielkie

 

17. kolejka (25-26.02)

Trójka Nowa Sól – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

SPR Gorzyce Wielkie – Real Astromal Leszno

ZEW Świebodzin – ŚKPR Świdnica

Olimp Grodków – Siódemka Miedź Huras Legnica

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Tęcza Folplast Kościan

Bór Joynext Oborniki Śląskie – Wolsztyniak Wolsztyn

Grunwald Poznań – GOKiS Kąty Wrocławskie

 

18. kolejka (4-03)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Grunwald Poznań

GOKiS Kąty Wrocławskie – Bór Joynext Oborniki Śląskie

Wolsztyniak Wolsztyn – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

Tęcza Folplast Kościan – Olimp Grodków

Siódemka Miedź Huras Legnica – ZEW Świebodzin

ŚKPR Świdnica – SPR Gorzyce Wielkie

Real Astromal Leszno – Trójka Nowa Sól

 

19. kolejka 18-19.13)

Real Astromal Leszno – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Trójka Nowa Sól – ŚKPR Świdnica

SPR Gorzyce Wielkie – Siódemka Miedź Huras Legnica

ZEW Świebodzin – Tęcza Folplast Kościan

Olimp Grodków – Wolsztyniak Wolsztyn

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – GOKiS Kąty Wrocławskie

Bór Joynext Oborniki Śląskie – Grunwald Poznań

 

20. kolejka (25-26.03)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Bór Joynext Oborniki Śląskie

Grunwald Poznań – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

GOKiS Kąty Wrocławskie – Olimp Grodków

Wolsztyniak Wolsztyn – ZEW Świebodzin

Tęcza Folplast Kościan – SPR Gorzyce Wielkie

Siódemka Miedź Huras Legnica – Trójka Nowa Sól

ŚKPR Świdnica – Real Astromal Leszno

 

21. kolejka (1-2.04)

ŚKPR Świdnica – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Real Astromal Leszno – Siódemka Miedź Huras Legnica

Trójka Nowa Sól – Tęcza Folplast Kościan

KPR Gorzyce Wielkie – Wolsztyniak Wolsztyn

ZEW Świebodzin – GOKiS Kąty Wrocławskie

Olimp Grodków – Grunwald Poznań –

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Bór Joynext Oborniki Śląskie

 

22. kolejka (15-16.04)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

Bór Joynext Oborniki Śląskie – Olimp Grodków

Grunwald Poznań – ZEW Świebodzin

GOKiS Kąty Wrocławskie – SPR Gorzyce Wielkie

Wolsztyniak Wolsztyn – Trójka Nowa Sól

Tęcza Folplast Kościan – Real Astromal Leszno

Siódemka Miedź Huras Legnica – ŚKPR Świdnica

 

23. kolejka (22.04)

Siódemka Miedź Huras Legnica – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

ŚKPR Świdnica – Tęcza Folplast Kościan

Real Astromal Leszno – Wolsztyniak Wolsztyn

Trójka Nowa Sól – GOKiS Kąty Wrocławskie

SPR Gorzyce Wielkie – Grunwald Poznań

ZEW Świebodzin – Bór Joynext Oborniki Śląskie

Olimp Grodków – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

 

24. kolejka (10.12)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – Olimp Grodków

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – ZEW Świebodzin

Bór Joynext Oborniki Śląskie – SPR Gorzyce Wielkie

Grunwald Poznań – Trójka Nowa Sól

GOKiS Kąty Wrocławskie – Real Astromal Leszno

Wolsztyniak Wolsztyn – ŚKPR Świdnica

Tęcza Folplast Kościan – Siódemka Miedź Huras Legnica

 

25. kolejka (6-7.05)

Tęcza Folplast Kościan – EUCO UKS Dziewiątka Legnica

Siódemka Miedź Huras Legnica – Wolsztyniak Wolsztyn

ŚKPR Świdnica – GOKiS Kąty Wrocławskie

Real Astromal Leszno – Grunwald Poznań

Trójka Nowa Sól – Bór Joynext Oborniki Śląskie

SPR Gorzyce Wielkie – AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra

ZEW Świebodzin – Olimp Grodków

 

 

26. kolejka (13-14.05)

EUCO UKS Dziewiątka Legnica – ZEW Świebodzin

Olimp Grodków – SPR Gorzyce Wielkie

AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zielona Góra – Trójka Nowa Sól

Bór Joynext Oborniki Śląskie – Real Astromal Leszno

Grunwald Poznań – ŚKPR Świdnica

GOKiS Kąty Wrocławskie – Siódemka Miedź Huras Legnica

Wolsztyniak Wolsztyn – Tęcza Folplast Kościan

 

Turniej Mistrzów (26-28.05)

Mistrz grupy A I ligi

Mistrz grupy B I ligi

Mistrz grupy C I ligi

Mistrz grupy D I ligi

Artykul wprowadzony: 24-09-2022
0
  • NASTĘPNY MECZ
  • POPRZEDNI MECZ
następny mecz
poprzedni mecz
Tabela

P

Drużyna

Mecze

Punkty

1 Siódemka Legnica (s) 2 6
2
Zielona Góra 2 6
3 Kąty Wrocławskie 2 6
4 Grodków 2 6
5 Dziewiątka Legnica 2 5
6
Świebodzin 2
3
7 Poznań 2 3
8 Nowa Sól 2 3
9
Oborniki Śl. 2
3
10
 Wolsztyn (b) 2
1
11
 ŚKPR ŚWIDNICA
2
0
12  Leszno 2
0
13  Kościan 2
0
14  Gorzyce Welkie 2
0

Pełna tabela 

Terminarz/wyniki ligi

Terminarz/wyniki ŚKPR-u

Leszno
Typer
p imię i nazwisko b m śr
1
Michał Wojtala
17
2
8,5
2 Olgierd Etel
9
2
4,5
3 Miłosz Wołodkiewicz
7
2
3,5
4 Dawid Pęczar 6 2 3
5 Bartosz Galik 5 2 2,5
6 Marcel Dobrzański 5 2 2,5
7 Mateusz Redko 3 2 1,5
8
Aleksander Zelek
3
2
1,5
9
Adam Chmiel 3
2
1,5
10
Aleksander Ingram
0
2
0
11
Mateusz Siwiński
0
2
0
12 Norbert Bal 0 1 0
13
Volodymyr Shupyk (br)
0
2
0
14 Norbert Mirga (br) 0 2
0
15 Rafał Wiszniowski (br) 0 1 0
16 Wojciech Jabłoński (br) 0 1 0
17 Jakub Pierzak 0 0 0
Galeria
tabela
Filmy

 
Sponsorzy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowybaner reklamowy
  • LED
  • baner reklamowybaner reklamowy

baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy
baner reklamowy

Świdnicki Klub Piłki Ręcznej "Świdnica"
Długa 33, 58-100 Świdnica
NIP: 884-226-20-64 KRS: 0000151203
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
Konto - PKOBP SA 39102051380000920200680033 
e-mail: skpr@skprswidnica.pl 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

 Przydatne linki: