Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

facebook
  • Kapitalne otwarcie sezonu w Świdnicy (FOTO)
    Świetnie przywitali się z kibicami szczypiorniści ŚKPR-u Świdnica w pierwszym domowym meczu na parkietach I ligi.
    baner
  • Z kim na I ligę? Są wzmocnienia, ale są i problemy
    Za kilka dni start rozgrywek w I lidze. To najwyższy czas, aby podsumować ruchy kadrowe, które zaszły w naszym zespole w letnim okienku t
    baner
  • Zapraszamy na zajęcia grup naborowych!
    Zapraszamy na zajęcia dla grup naborowych. W każdej chwili możesz rozpocząć swoją przygodę z piłką ręczną w naszym klubie. U nas sprawdz
    baner

Trzecioligowa młodzież znalazła pogromcę

Dla tej drużyny wyniki są sprawą co najwyżej drugorzędną, ale trzeba odnotować pierwszą porażkę. Po trzech kolejnych wygranych ŚKPR II Świdnica musiał uznać wyższość rywala. W czwartej kolejce III ligi trzy punkty ze Świdnicy wywiozła ekipa GOKiS-u II Kąty Wrocławskie.

Tym razem trener Krzysztof Terebun miał do dyspozycji czternastu zawodników: dwunastu juniorów i dwóch juniorów młodszych. Wszyscy wyszli na boisko i spędzili na nim zbliżoną liczbę minut. Młodzi dzielnie stawiali czoła starszym i silniejszym fizycznie rywalom, ale ulegli 26:30 (11:15). Kluczowy okazał się początek drugiej połowy, gdy goście odskoczyli na osiem bramek bramek (20:12 w 38. minucie). ŚKPR rzucił się w pogoń. W ostatnich minutach trzykrotnie udawało się zniwelować stratę do trzech bramek, ale przyjezdni nie wypuścili z rąk wygranej.

ŚKPR II Świdnica – GOKiS II Kąty Wrocławskie 26:30 (11:15)

ŚKPR II: Wiszniowski, Jabłoński, Fluder – Chmiel 6, Kulon 6, Starosta 6, Ingram 2, Zaremba 2, Hliwa 2, Kopyciak 1, Borowski 1, Starowicz, Pierzak, Etel